• RSS
  • Delicious
  • Facebook
  • Twitter

O nas

Posted by admin Luty - 6 - 2011 Komentarze są wyłączone

O nas

Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą w skład której wchodzi grono młodych, ambitnych i dobrze wykształconych profesjonalistów. Za cel nasza firma obiera sobie wprowadzanie na rynek rozwiązań ułatwiających i usprawniających nasze życie, przepływ informacji oraz nowe rozwiązania w branży reklamowej. W naszej firmie duży nacisk kładziemy na jakość naszych usług i produktów, by nasz klient był w jak największym stopniu  zadowolony.

W naszej ofercie znajdą państwo:

- Wysokiej klasy nośniki reklamowe (ekrany, telebimy) w technologii LED, doskonale nadających się również do zastosowań komercyjnych, takich jak różnego rodzaju imprezy czy ważne wydarzenia sportowe. Nasi graficy wyprodukują spot reklamowy oraz przeprowadzą szkolenie osoby zajmującej się spotami. Technicy zamontują, skonfigurują oraz przeszkolą osobę odpowiedzialną za dany ekran, jak również w razie potrzeby obsłużą lub przeprowadzą jego serwis.

- Wyświetlacze tekstowe LED w dowolnym rozmiarze. Jednokolorowe tekstowe, jednokolorowe graficzno-tekstowe (do wyboru kolory: czerwony, niebieski lub zielony), 7 kolorowe tekstowe. Doskonale nadają się do sklepów, punktów gastronomicznych, siedzib firm itp. W ofercie również ekrany oraz wyświetlacze do zastosowań drogowych jak np. oznakowanie autostrad, robót drogowych, znaków drogowych, tuneli itp.

- Energooszczędne oświetlenie LED, również w nowej rewolucyjnej technologii LED SMD, bardzo dobrej jakości,  przewyższającej o nawet kilkaset procent żywotności oraz wiele mniejszemu poborowi mocy w porównaniu do tradycyjnych żarówek, co przekłada się na wyraźne oszczędności.  Możemy tu też zaproponować systemy oświetlenia dowolnego obiektu, drogi (również podświetlanych znaków drogowych), ulicy, baneru reklamowego zasilanych energią słoneczną oraz wiatrową. W ofercie również montaż i doradztwo.

- Serwis ekranów (telebimów) LED, nasi technicy mają kompletną wiedzę potrzebną do tego typu usługi. Taki serwis jest jednak możliwy dopiero po: przesłaniu na pocztę e-mail zdjęcia z opisem usterki, podaniu nam informacji takich jak rozdzielczość ekranu, wielkość, producenta kabinetów, producenta kart wysyłającej oraz odbierających, serii modułów, rodzaju używanego oprogramowania. Jest również możliwość podpisania umowy serwisowej, w takim wypadku zapewniamy kompleksowy serwis w 24h od zgłoszenia usterki.

- Wprowadzamy nowe technologie które zrewolucjonizują rynek reklamowy, są to przezroczyste ekrany w technologii LED SMD, do zastosowań w witrynach sklepowych, różnego rodzaju salonach. Więcej w zakładce Glass Wall

Pozdrawiamy ekipa InstaLED

Comments are closed.