InstaLed.pl Mon, 21 Mar 2011 11:19:51 +0000 en hourly 1 http://wordpress.org/?v=3.1 Ekrany LED /ekrany-led-2/ /ekrany-led-2/#comments Sat, 26 Feb 2011 14:17:42 +0000 admin /?p=185   [ Read More ]]]> Nasza firma zajmuje się sprzedażą, montażem oraz serwisem ekranów LED na terenie Polski, jesteśmy również w stanie zamontować ekran na terenie całej Europy. W ofercie posiadamy wysokiej klasy sprzęt sprawdzonych, renomowanych firm. Jesteśmy w stanie poprowadzić całą inwestycje: zapewnić pozwolenia, przygotować konstrukcje, zamontować, zapewnić serwis gwarancyjny (nasza firma udziela 2 lata gwarancji na sprzedawane przez siebie produkty) jak i serwis pogwarancyjny.

Ponadto jeśli kupiłeś ekran z innego źródła również przygotujemy całą inwestycje, zapewnimy konstrukcje, montaż i serwis. Skontaktuj się z nami, przygotujemy ofertę, pomożemy, doradzimy. Gwarancja 100% satysfakcji.

Ekrany sprzedawane przez nasz jesteśmy w stanie skonfigurować w dowolnym rozmiarze, rozdzielczości oraz formacie, do zastosowań tak zewnętrznych jak i wewnętrznych, zamontowane na stałe (elewacyjne, dachowe lub wolnostojące) tak jak i mobilne (do zastosowań na imprezach okolicznościowych, ważnych wydarzeniach sportowych jak i również zamontowane na samochodzie), bandy reklamowe.

Nasz cennik ekranów wg rozdzoelczości oraz zastosowania:

Wewnętrzne ( INDOOR )

-

-

-

-

-

Zewnętrzne ( OUTDOOR )

-

-

-

-

-

-

-

-

Potrzebujesz ekranu w innej rozdzielczości, formacie czy rozmiarze ? Skontaktuj się z nami, na pewno będziemy w stanie takowy sprowadzić i dostosować do twoich potrzeb.

Pozdrawiamy ekipa InastaLED

 

]]>
/ekrany-led-2/feed/ 0
Wyświetlacze /wyswietlacze/ /wyswietlacze/#comments Sat, 26 Feb 2011 14:03:19 +0000 admin /?p=173   [ Read More ]]]> Firma InstaLED posiada w ofercie szeroką gamę wyświetlaczy LED. Jednokolorowe tekstowe, jednokolorowe graficzno-tekstowe (do wyboru kolory: czerwony, niebieski lub zielony), 7 kolorowe tekstowe. Nasze produkty oraz usługi charakteryzują sie wysoką jakością. Wyświetlacze oferowane przez naszą firmę mają bardzo wysoką żywotność oraz mały pobór mocy. Dlatego też doskonale nadają się do sklepów, punktów gastronomicznych, siedzib firm itp. W ofercie również ekrany oraz wyświetlacze do zastosowań drogowych jak np. oznakowanie autostrad, robót drogowych, znaków drogowych, tuneli itp.

Przygotowujemy także inwestycje od strony elektrycznej, zapewniamy wszelkiego rodzaju konstrukcje, przeprowadzimy szkolenie z zakresu obsługi oraz konfiguracji. Na produkty przez nas oferowane udzielamy 2 letniej gwarancji. Skontaktuj się z nami, zapewniamy fachową obsługę oraz 100% zadowolenia z naszych usług oraz produktów.

poniżej oferta w formacie PDF

Pozdrawiamy ekipa InstaLED

]]>
/wyswietlacze/feed/ 0
O nas /onas/ /onas/#comments Sun, 06 Feb 2011 12:42:54 +0000 admin /?p=23   [ Read More ]]]> O nas

Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą w skład której wchodzi grono młodych, ambitnych i dobrze wykształconych profesjonalistów. Za cel nasza firma obiera sobie wprowadzanie na rynek rozwiązań ułatwiających i usprawniających nasze życie, przepływ informacji oraz nowe rozwiązania w branży reklamowej. W naszej firmie duży nacisk kładziemy na jakość naszych usług i produktów, by nasz klient był w jak największym stopniu  zadowolony.

W naszej ofercie znajdą państwo:

- Wysokiej klasy nośniki reklamowe (ekrany, telebimy) w technologii LED, doskonale nadających się również do zastosowań komercyjnych, takich jak różnego rodzaju imprezy czy ważne wydarzenia sportowe. Nasi graficy wyprodukują spot reklamowy oraz przeprowadzą szkolenie osoby zajmującej się spotami. Technicy zamontują, skonfigurują oraz przeszkolą osobę odpowiedzialną za dany ekran, jak również w razie potrzeby obsłużą lub przeprowadzą jego serwis.

- Wyświetlacze tekstowe LED w dowolnym rozmiarze. Jednokolorowe tekstowe, jednokolorowe graficzno-tekstowe (do wyboru kolory: czerwony, niebieski lub zielony), 7 kolorowe tekstowe. Doskonale nadają się do sklepów, punktów gastronomicznych, siedzib firm itp. W ofercie również ekrany oraz wyświetlacze do zastosowań drogowych jak np. oznakowanie autostrad, robót drogowych, znaków drogowych, tuneli itp.

- Energooszczędne oświetlenie LED, również w nowej rewolucyjnej technologii LED SMD, bardzo dobrej jakości,  przewyższającej o nawet kilkaset procent żywotności oraz wiele mniejszemu poborowi mocy w porównaniu do tradycyjnych żarówek, co przekłada się na wyraźne oszczędności.  Możemy tu też zaproponować systemy oświetlenia dowolnego obiektu, drogi (również podświetlanych znaków drogowych), ulicy, baneru reklamowego zasilanych energią słoneczną oraz wiatrową. W ofercie również montaż i doradztwo.

- Serwis ekranów (telebimów) LED, nasi technicy mają kompletną wiedzę potrzebną do tego typu usługi. Taki serwis jest jednak możliwy dopiero po: przesłaniu na pocztę e-mail zdjęcia z opisem usterki, podaniu nam informacji takich jak rozdzielczość ekranu, wielkość, producenta kabinetów, producenta kart wysyłającej oraz odbierających, serii modułów, rodzaju używanego oprogramowania. Jest również możliwość podpisania umowy serwisowej, w takim wypadku zapewniamy kompleksowy serwis w 24h od zgłoszenia usterki.

- Wprowadzamy nowe technologie które zrewolucjonizują rynek reklamowy, są to przezroczyste ekrany w technologii LED SMD, do zastosowań w witrynach sklepowych, różnego rodzaju salonach. Więcej w zakładce Glass Wall

Pozdrawiamy ekipa InstaLED

]]>
/onas/feed/ 0