• RSS
  • Delicious
  • Facebook
  • Twitter

Ekrany LED

Posted by admin Luty - 26 - 2011 0 Comment

Nasza firma zajmuje się sprzedażą, montażem oraz serwisem ekranów LED na terenie Polski, jesteśmy również w stanie zamontować ekran na terenie całej Europy. W ofercie posiadamy wysokiej klasy sprzęt sprawdzonych, renomowanych firm. Jesteśmy w stanie poprowadzić całą inwestycje: zapewnić pozwolenia, przygotować konstrukcje, zamontować, zapewnić serwis gwarancyjny (nasza firma udziela 2 lata gwarancji na sprzedawane przez siebie produkty) jak i serwis pogwarancyjny.

Ponadto jeśli kupiłeś ekran z innego źródła również przygotujemy całą inwestycje, zapewnimy konstrukcje, montaż i serwis. Skontaktuj się z nami, przygotujemy ofertę, pomożemy, doradzimy. Gwarancja 100% satysfakcji.

Ekrany sprzedawane przez nasz jesteśmy w stanie skonfigurować w dowolnym rozmiarze, rozdzielczości oraz formacie, do zastosowań tak zewnętrznych jak i wewnętrznych, zamontowane na stałe (elewacyjne, dachowe lub wolnostojące) tak jak i mobilne (do zastosowań na imprezach okolicznościowych, ważnych wydarzeniach sportowych jak i również zamontowane na samochodzie), bandy reklamowe.

Nasz cennik ekranów wg rozdzoelczości oraz zastosowania:

Wewnętrzne ( INDOOR )

-

-

-

-

-

Zewnętrzne ( OUTDOOR )

-

-

-

-

-

-

-

-

Potrzebujesz ekranu w innej rozdzielczości, formacie czy rozmiarze ? Skontaktuj się z nami, na pewno będziemy w stanie takowy sprowadzić i dostosować do twoich potrzeb.

Pozdrawiamy ekipa InastaLED